راه اندازی سیستم عاملین فروش

جمعه ، ۲۱ دی ۱۳۹۷

مرکز اینترنت پارسیان در نظر دارد پیرو راه اندازی سیستم مدیریت پورسانت عاملین فروش، جهت توسعه خدمت رسانی به کارفرمایان گرامی از میان داوطلبین مستعد و متعهد، ضمن برخورداری از حمایت مادی و معنوی دفتر مرکزی، در سطح کشور، استان ها و شهرستانها نمایندگی فعال بپذیرد.

در این راستا داوطلبین گرامی اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی می توانند پس از ثبت نام در سایت از منوی همکاری در فروش درخواست همکاری خود را ثبت نموده تا از این پس با معرفی هر مشتری و پس از خرید ایشان مبلغی به عنوان پورسانت در حساب عامل فروش منظور گردد.

 

نحوه محاسبه درآمد :

درآمد عاملین فروش با توجه به کمیت و کیفیت عملکرد ایشان متغییر بوده که در آغاز از 3% کل فروش مستقیم شروع شده و پس از رسیدن به مبلغ 100000 تومان به طور خودکار به اعتبار ناحیه کاربری ایشان واریز می گردد که در صورت درخواست اعتبار ناحیه کاربری نیز قابل واریز به حساب بانکی این عزیزان می باشد.

منظور از فروش مستقیم سفارهایی است که به طور مستقیم با هدایت عامل فروش ثبت سفارش شده باشد و سفارشات بعدی تنها در صورتی به صورت فروش مستقیم تلقی خواهند شد که عامل فروش همچنان پیگیر ثبت سفارشات بعدی نیز بوده باشد.

 

روال پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش :

از آنجا که ارائه کلیه خدمات فنی و مهندسی بر عهده شرکت می باشد، روال پشتیبانی و ارائه خدمات پس از فروش نیز بر عهده شرکت خواهد بود و در همین راستا شماره تماس و آدرس دفتر مرکزی شرکت جهت استفاده از اینگونه خدمات می بایست در اختیار مشتریان قرار داده شود.

در برخی موارد با توجه به عواملی چون فاصله جغرافیایی بین دفتر نماینده و دفتر مرکزی شرکت ضمن در نظر گرفتن توان فنی نماینده، شرکت بنا به درخواست ایشان و پس از طی دوره آموزشی، ارائه خدمات پس از فروش در حوزه استحفاظی نماینده را به ایشان واگذار می نماید که این امر در افزایش درآمد نماینده نیز مفید خواهد بود.